Yapı İşlerinizde 11 Yıldır Çözüm Ortağınız

10+ Yıllık Deneyim

Gök-Taş Mühendislik, yapı sektöründeki tecrübesi ile işlerinizi kolaylaştırmak için var.

Profesyonel Ekip

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile tüm süreçte sorunsuz bir deneyim yaşayın.

Türkiye'nin Her Yerinde

Bugüne kadar Türkiye'nin dört bir yanında proje yürüten firmamız, 35+ ile ulaşmış durumda.

BASF Yetkili Bayisi

Karbon lifli polimerler ile güçlendirme çalışmaları ve yapı kimyasallarında uzman.

Hizmetlerimiz

Betonarme Yapılar

Yeni Bina Tasarımı, Yüksek Yapı Tasarımı, Sanayi Yapıları Tasarımı, Enerji Yapıları Tasarımı, Arıtma Yapıları Tasarımı, Sanat Yapıları Tasarımı, Makine Temeli Tasarımı, Performans Belirleme, Güçlendirme Tasarımı, Yapı Kimyasalları

Çelik Yapılar

Yeni Bina Tasarımı, Hafif Çelik Tasarımı, Sanayi Yapıları Tasarımı, Enerji Yapıları Tasarımı, Konveyor Tasarımı, Kren Vinç Tasarımı, Konevyor Kulesi Tasarımı, Platform Tasarımı, Performans Belirleme, Güçlendirme Tasarımı

Ahşap Yapılar

Yeni Bina Tasarımı, Platform Tasarımı, Performans Belirleme, Güçlendirme Tasarımı, Köprü Tasarımı

Statik Güçlendirme ve Onarım

Çelik, B.A, Ahşap Bina, Köprü, Menfez Altyapı Tarihi Yapı Performans Belirleme ve Güçlendirme, Sönümleyici Tasarımı,
Onarım, Çatlak Enjeksiyonu, Korozyon Tamiri, Fiber Malzeme ile Güç.

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Üst Yapı Danışmanlığı, Alt Yapı Danışmanlığı, İş Programı Hazırlanması, Keşif ve Metraj Hesabı, Güçlen.-Onarım Danış., Yapı Kimyasalları Danış., Akademik Danışmanlık, Test ve Deney Danış., Yalıtım Danışmanlığı, Yaklaşık Maliyet Danış.

Mimari Proje Hizmetleri

Gök-Taş Mühendislik gerek bünyesinde barındırdığı mimarlar ile gerekse dış kaynaklı çözüm ortaklarının desteği ile yeni yapı, genel mimari, konsept mimari, detay mimari, tarihi yapılar, rölöve-restorasyon, metraj, yaklaşık hesap, kesin hesap, icmal, hakrediş, çok çeşitli 3 boyutlu modelleme gibi geniş çapta mimarlık hizmetlerini vermektedir.

 

Mekanik Proje Hizmetleri

Gök-Taş Mühendislik dış kaynaklı çözüm ortaklarının desteği ile ısıtma-soğma-havalandırma, sanayi yapıları, proses mühendisliği, sıhhi tesisat ve doğalgaz  projeleri, yağmur dereleri, yüzey suyu hesabı ve drenaj projeleri, , sulu ve kuru yangın söndürme projeleri, rölöve, metraj, yaklaşık hesap, kesin hesap, hakediş gibi  geniş çapta mekanik mühendislik hizmetlerini vermektedir.

Altyapı Proje Hizmetleri

Gök-Taş Mühendislik tecrübe ve birikimi ile yeni köprü, viyadük projeleri, spor tesisleri, köprü – viyadük güçlendirme projesi, açık-kapalı mefez ve kanallar, bu tarz yapılarda kullanılan yapı kimyasalları, metraj, yaklaşık hesap, kesin hesap, hakediş gibi  geniş çapta elektrik mühendislik hizmetlerini vermektedir.

Mikrobiyoloji

Gök-Taş Mühendislik, Probial Kurumsal Enerji ürünleri Türkiye, Ortadoğu ve Türki Devletler Distribütörüdür. Methanomax isimli Biyometan Potansiyeli Artırıcı Biyoremidasyon Ürünü ile akademik ve bilimsel birçok çalışmaya imza atmıştır. Sektörün önde gelen biyogaz enerji firmaları ile doğal yollardan enerji verimliliğinin artırılması konulu çalışmalarını sürdürmekedir.